Minust

Tere tulemast minu blogisse! Jagan siin enda ideid ja katsetusi. Suurem osa retseptidest on lihtsad ja igaühele jõukohased, et kõik, kes te siia sattunud olete, leiaksite siit midagi põnevat ja katsetamist väärivat.
Huvi kokanduse vastu tekkis mul juba lapsepõlves, mil katsetasin oma armsas väikeses Saaremaa kodus esimesi lihtsamaid omaloominguid. Tagantjärele mõeldes nägid need omaloomingud isegi kohati naljakad välja, kuid põhiline on, et avastasin endas midagi, mis silmad särama paneb, eriti peale igat väikest arengut. Konkreetsem hobi kujunes sellest 2017. aasta kevadel, kui tulin tagasi Austraaliast, kus sain rohkem aimu iseendast ja sellest, millega mulle tegeleda meeldib. Kohe Eestisse tagasi saabudes alustasin blogiga, kuhu on nüüdseks ühtteist juba kogunenud ja mis täieneb pidevalt. Osa retsepte on mu enda ideede tulemused, teise osa puhul olen saanud inspiratsiooni mujalt ja kohandanud retsepte vastavalt enda eelistustele praktiseerimise käigus.
Kokandusvaldkond on lai ja arenguruumi jätkub selles kogu eluks. Kuid see teebki selle huvitavaks ja väljakutseid pakkuvaks!
Selle blogi peamine eesmärk ongi kedagi teist, kes te olete siia jõudnud, inspireerida. Ja inspireerida just uute mõtetega kokanduse osas.
Igasuguste küsimuste ja ettepanekute korral võta minuga julgelt ühendust.
Häid maitseelamusi!